Inschrijven leerlingen 1e jaar secundair. 

Zou je volgend schooljaar graag je eerste jaar secundair onderwijs starten in het Maria Assumptalyceum en ben je nog niet ingeschreven via de aanmeldprocedure in april? 

Dan moet je het altijd eerst online aanmelden. Meld je kind aan vanaf 25.03.2024 (10 uur) tot 19.04.2024 (16 uur). Sommige kinderen hebben voorrang. Ook broers, zussen en kinderen van personeel melden in deze periode aan.

Lees hier hoe je je kind aanmeldt.

Als er een plaats is in de door jou gekozen school en/of richting, dan contacteert de school jou nadien om de inschrijving in orde te brengen. 

Als er geen plaats vrij is in de door jou gekozen richting, dan zetten we je op de wachtlijst. Je krijgt dan een bericht dat je op de wachtlijst staat. Als er een plaats vrijkomt, dan neemt de school contact met je op. 

Vanaf 14 mei 2024 (9 uur) starten de vrije inschrijvingen.

Bekijk hier hoeveel vrije plaatsen (beschikbaar vanaf 20/03/2024) er nog zijn in 1A of 1B in de scholen waarvoor je je kind wilt inschrijven.