Inschrijven leerlingen 2e –6e leerjaar secundair. 

Volgde je dit schooljaar (2023-2024) al les op een middelbare school en zou je volgend schooljaar (2024-2025) graag naar het Maria Assumptalyceum komen? 

Vanaf maandag 27 mei 2024 (09:00 uur) kan je digitaal inschrijven door dit formulier in te vullen of via onderstaande QR-code. Je ouders kunnen ook tussen 09.00 en 16.00 uur naar onze school komen waarbij ze geholpen worden om de digitale inschrijving in orde te brengen. 

  • Als er een plaats in de door jou gekozen richting, dan contacteert de school jou om de inschrijving in orde te brengen. 
  • Als er geen plaats vrij is in de door jou gekozen richting, dan zetten we je op de wachtlijst. Je krijgt dan een bericht dat je op de wachtlijst staat. Als er een plaats vrijkomt, dan neemt de school contact met je op. 

Opgelet! Tijdens de vrije inschrijvingsperiode gebeuren de inschrijvingen chronologisch: wie eerst komt, krijgt als eerste een plaats.  

Bekijk hier hoeveel vrije plaatsen er nog zijn in de school waarvoor je je kind wilt inschrijven.