Vrije inschrijvingen 1e jaar secundair onderwijs

Zou je volgend schooljaar graag je eerste jaar secundair onderwijs starten in het Maria Assumptalyceum en ben je nog niet ingeschreven via de aanmeldprocedure in april?

Vanaf dinsdag 14 mei 2024 (09:00 uur) kan je digitaal inschrijven door dit formulier in te vullen of via onderstaande QR-code. Je ouders kunnen ook tussen 09.00 en 16.00 uur naar onze school komen waarbij ze geholpen worden om de digitale inschrijving in orde te brengen.

  • Als er een plaats is in de door jou gekozen richting, dan contacteert de school jou om de inschrijving in orde te brengen. 
  • Als er geen plaats vrij is in de door jou gekozen richting, dan zetten we je op de wachtlijst. Je krijgt dan een bericht dat je op de wachtlijst staat. Als er een plaats vrijkomt, dan neemt de school contact met je op. 

Opgelet! Tijdens de vrije inschrijvingsperiode gebeuren de inschrijvingen chronologisch: wie eerst komt, krijgt als eerste een plaats. Er geldt ook geen voorrang meer. 

Bekijk hier hoeveel vrije plaatsen  er nog zijn in 1A of 1B in de scholen waarvoor je je kind wilt inschrijven.